Bilindiği üzere Tarım her ülkenin öncelikli ve stratejik bir sektörüdür. Dünya nüfusun artması ile tarıma olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Gelişmiş ülkeler tarıma ayırdıkları destekleri sürekli olarak arttırmaktadır. Bununla beraber tarımda teknoloji kullanımları bariz şekilde artış göstermektedir. Ülkemizin bu teknolojik gelişmelere ayak uydurması zorunlu bir gerekliliktir.

Tarım Ülkesinin bir bireyi olarak, üretime değer katılması gerekliliği ilkesiyle bu kervana katılmış bulunmaktayız. Çıktığımız bu yolda üreticiye değer katmak, üretimi kalite ve miktarsal olarak arttırmak birinci ve en önemli önceliğimizdir. TÜİK verilerine göre ülkemizde kullanılan kimyevi gübre miktarı yıllara oranla hızlı bir şekilde artmakta, ürün veriminde ise bariz bir gelişme görülmemektedir. Bu nedenle üretimde en önemli girdilerden olan gübrenin ülkemizde bilinçli kullanımının yaygınlaştırılmasını sağlamak zorundayız. Arazi başında hızlı bir şekilde toprak analizi ile uygun gübreleme programı oluşturmak için tarımsal üreticilerimize hizmet vermekteyiz. Gelişen teknolojiyi takip ederek son teknoloji toprak analiz cihazını başta Orta Karadeniz bölgesi (Çorum, Amasya, Çankırı Tokat) olmak üzere değerli üretici dostlarımızın hizmetine sunmaktayız.

Şirket Vizyonu

Üreticilere en iyi kalitede hizmet veren, dünya standartlarında üretim yaptırmayı ve üretici dostların ürettiği ürünü en iyi fiyatla pazarlamayı amaçlayan, toprağın değeri ve önemini bilen eğitimli tarım ordusu yetiştirmeyi amaçlayan, bir dünya firması olmak.

Şirket Misyonu

Önceliğini insan ve toprak olduğunu unutmayan, paydaş ve çalışanlarıyla tarıma yön veren, faaliyet alanlarına tam konsantre ile en kaliteli ürün ve hizmeti gerçekleştiren, tarım alanında akla gelen dünya devi ilk 10 firmadan biri olmak.

image
image

10 YILLIK TECRÜBE VE BİLGİ BİRİKİMİNİ SİZLERE SUNUYORUZ

YORUMLAR

KİM NE SÖYLEDİ

image
Paylaşın
Hemen Arayın
WhatsApp'tan Yazın